Najlepsze firmy w Sieci - w naszym portalu

Anastazja Błaszczyk 2020-04-10 0 komentarzy

Tour guide system

Tour guide system

Obecne na rynku produkty pozwalają na sprawną obsługę grup zorganizowanych, zapewniając całkowite zrozumienie każdego słowa przewodnika. Godnym polecenia sposobem na wzbogacenie oferty obiektu turystycznego jest skorzystanie z usług firmy Audiotour, która zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem urządzeń elektronicznych idealnych do obsługi wycieczek po:

  • skansenach,
  • muzeach,
  • szlakach turystycznych,
  • budynkach sakralnych,
  • kompleksach pałacowo-parkowych.

Jakie zalety posiada ten system?

Podstawą działania zestawu jest system połączonych ze sobą radioprzewodników, na które składa się dowolna ilość odbiorników oraz nadajnik posiadany przez osobę prowadzącą grupę. Tour guide system jest w pełni bezprzewodowy, a kompaktowy rozmiar i mocny klips pozwala na mocowanie do ubrania, paska lub plecaka. Jeśli sprzęt potrzebny jest okazjonalnie, istnieje możliwość wypożyczenia całego zestawu (32 odbiorniki ze słuchawkami, jeden nadajnik z mikrofonem, walizka z wbudowaną ładowarką) z odbiorem osobistym (na terenie Krakowa), lub poprzez kuriera (cała Polska). W przypadku wysyłki dni, w których sprzęt jest w transporcie, są bezpłatne, co pozwala na efektywne wykorzystanie zainwestowanych środków, a jeśli już dysponujesz własnym zestawem, możesz zamówić dodatkowe odbiorniki na wypadek odwiedzin większej grupy zwiedzających.

Nowatorskie rozwiązania pozwalają na spokojne prowadzenie narracji bez nadwyrężania głosu przewodnika oraz większe rozproszenie grupy, co stanowi dużą zaletę, szczególnie w wąskich pomieszczeniach ekspozycyjnych.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!