Najlepsze firmy w Sieci - w naszym portalu

Natalia Włodarczyk 2020-10-27 0 komentarzy

Przeciski

Przeciski

Budowa różnego rodzaju rurociągów nie należy do łatwych, zwłaszcza jeżeli chodzi o konieczność przedostania się na drugą stronę drogi czy rzeki. W takich przypadkach prowadzące budowę firmy starają się znaleźć wykonawcę proponującego szybkie i bezproblemowe wykonanie przewiertów o dowolnej średnicy.

Przedsiębiorstwo oferujące przeciskipod różnymi przeszkodami można znaleźć na stronie nawitel.pl. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która może się pochwalić doskonałą załogą składającą się z geologów i specjalistów od nowoczesnych technologii związanych z tego typu pracami i jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych, w którym można znaleźć najróżniejsze rodzaje wiertnic pozwalające na szybkie i profesjonalne wykonanie przewiertów i ułożenie rurociągu.

Jest to firma mająca na swoim koncie wiele takich prac i dokonywująca już przewiertów nawet pod Morzem Bałtyckim. Zespół pracujących tam osób charakteryzuje się dokładnością i zaangażowaniem we wszystkie prowadzone prace. Wśród maszyn firmy są najnowocześniejsze urządzenia i doskonałe narzędzia pomiarowe pozwalającymi na wykonanie precyzyjnych przewiertów.

Wśród stosowanych technologii podstępne są:

  • horyzontalne przewierty sterowane,
  • mikrotuneling,
  • przewierty sterowane.

Firma podejmuje się nawet wykonania pionierskich projektów. Stosowane przez nią technologie są przyjazne środowisku, gdyż nie niszczą warstw gleby ani korzeni drzew ze względu na głębokość prowadzenia rurociągu. Usługi firmy są na wysokim poziomie i wyznaczają wysokie standardy. Dzięki tego typu prowadzeniu prac nie trzeba myśleć o rekultywacji gruntów.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!